Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.
20 maja w Szkole Podstawowej im. Emilii Sczanieckiej w Michorzewie odbył się konkurs recytatorski. Uczniowie klas IV – VI recytowali wiersze samodzielnie wybrane spośród utworów Juliana Tuwima. Wystąpiło 23 młodych aktorów, spośród których jury wyłoniło zwycięzców.
Pierwszą nagrodę zdobyła Aleksandra Utmańczyk z klasy IV, która brawurowo wykonała „Ptasie radio”. Tuż za Ola uplasowała się Wiktoria Szukała, również z kl. IV, a trzecie miejsce zajęła Weronika Gąsiorowska z klasy Vb.
Swego zwycięzcę wytypowała również publiczność. I znów bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Utmańczyk. Spotkanie z poezją uwrażliwiło słuchaczy na kulturę i piękno słowa.
There are no images in the gallery.
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
w Michorzewie
ul. Szkolna 2
64-316 Kuślin
tel/fax: 061 44-73-036
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasza strona korzysta z plików Cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Copyright © 2009 - 2023 Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w Michorzewie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: M. Szarata