W sobotnie popołudnie, 15 czerwca, na boisku Szkoły Podstawowej w Michorzewie było gwarno i wesoło. Mieszkańcy Michorzewa i okolicznych miejscowości licznie przybyli na Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Sołecką i Zespół Szkoła Podstawowa – Przedszkole.

Imprezę rozpoczęły występy taneczne w wykonaniu przedszkolaków, którzy jak zwykle wzbudzali największy aplauz publiczności. Do wesołej zabawy w kręgu włączyli się także, jak na taki festyn przystało – rodzice. Kolejno prezentowały się na scenie muzyczne i wokalne talenty uczniów szkoły podstawowej.

Taneczne popisy klas II i III oraz wiązanka piosenek turystycznych w wykonaniu pierwszaków nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. Swe sportowe umiejętności zaprezentowali młodzi karatecy, budząc podziw opanowaniem sztuki walki. Pogoda dopisywała, a gdy się przez chwilę ochłodziło – ognista zumba rozgrzała atmosferę. Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla ducha, ale i dla ciała – na stoiskach czekały na głodnych liczne przysmaki. Można tez było spróbować szczęścia w loterii fantowej, a wieczorem wszystkich zebranych porwał do tańca zespół ”Układ”.

Festyn odbył się dzięki hojności sponsorów, którymi byli: Rada Sołecka z Michorzewa z panem Sebastianem Kaźmierczakiem, Rodzice i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Michorzewie, państwo Rafał i Małgorzata Maciejewiczowie, państwo Monika i Cezary Toporkowie, pan Edwin Pigla, OSP Michorzewo, OSP Głuponie, Rada Sołecka z Trzcianki z panem Przemysławem Nadobnikiem, TOP – Tomyśl, pan Józef Minge – sołtys Śliwna, pan Tomasz Ratajczak – sołtys Głuponi, firma Pos – Remal p. Sławomira Świtały, Zatex – Pol Trzcianka, Rouwdach Opalenica, prezes GS Opalenica pan Henryk Wojciechowski, BS Duszniki.

Dzwonki

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.50 - 11.35
5. 11.55 - 12.40
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.35 - 15.20

Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
w Michorzewie
ul. Szkolna 2
64-316 Kuślin
tel/fax: 061 44-73-036
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza lokalizacja

Nasza strona korzysta z plików Cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Copyright © 2009 - 2023 Zespół Szkoła Podstawowa - Przedszkole w Michorzewie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design: M. Szarata