mgr Baranowska Małgorzata
język angielski
mgr Bąbelek Magdalena
psycholog
konsultacje wtorek 15.30 - 16.30
mgr Białek Joanna
język niemiecki
konsultacje pierwsza środa miesiąca 9.45 - 10.45
mgr Biskup Grażyna
wychowanie do życia w rodzinie, edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor
konsultacje środa 9.00 - 10.00
mgr Drąg Dorota
edukacja wczesnoszkolna
konsultacje środa 12.30 - 13.30
mgr Fręśko Magdalena
nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny
konsultacje środa 11.35 - 12.35
mgr Heliński Arkadiusz
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
konsultacje poniedziałek 13.40 - 14.40
mgr Kałek Paulina
język polski
konsultacje środa 8.45 - 9.45
mgr Kamieniarz Elżbieta
przyroda, biologia, chemia
konsultacje środa 10.45 - 11.45
mgr Kaźmierczak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
konsultacje poniedziałek 12.40 - 13.40
mgr Kostkowska Małgorzata
geografia, nauczyciel bibliotekarz
konsultacje piątek 13.40 - 14.40
mgr Kucz Bartosz
zespół muzyczny
konsultacje wtorek 15.20 - 15.50
mgr Kwiatek Maciej
logopeda
konsultacje środa 6.40 - 7.40
mgr Listewnik Renata
edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka
konsultacje środa 13.00 - 14.00
mgr Marciniak Janina
religia
konsultacje piątek 8.50 - 9.50
mgr Małgorzata Mortka
historia, wiedza o społeczeństwie
konsultacje środa 11.35 - 12.35
mgr Murawski Zdzisław
wychowanie fizyczne
konsultacje czwartek 11.35 - 12.35
mgr Nowak Marta
język angielski
konsultacje środa 7.00 - 8.00
mgr Nowicka Kamila
język angielski, nauczyciel wspomagający
konsultacje czwartek 9.50 - 10.50
mgr Radomska Iwona
wychowanie fizyczne
konsultacje ostatni wtorek miesiąca 7.00 - 8.00
mgr Szarata Marek
matematyka, informatyka, fizyka
konsultacje naprzemiennie co drugi tydzień: poniedziałek (od 22 stycznia) 14.30 - 15.30; środa (od 31 stycznia) 9.50 - 10.50
mgr Szuder Lucyna
dyrektor szkoły, język polski
konsultacje środa 14.00 - 15.00
mgr Walkowiak Elżbieta
matematyka
konsultacje środa 9.40 - 10.40
mgr Warkocka - Patalas Jolanta
technika
konsultacje środa co drugi tydzień od 6 września 7.30 - 8.00
mgr Werner Aleksandra
pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
konsultacje środa 7.00 - 8.00
Wychowawcy klas
Klasa I
mgr Renata Listewnik
Klasa II
mgr Dorota Drąg
Klasa III
mgr Katarzyna Kaźmierczak
Klasa IV
mgr Małgorzata Mortka
Klasa V
mgr Małgorzata Kostkowska
Klasa VI
mgr Zdzisław Murawski, mgr Lucyna Szuder
Klasa VII
mgr Arkadiusz Heliński
Klasa VIII
mgr Marek Szarata